Google Pixel 2 hakkında ilk detaylar

Cuma, Ocak 27, 2017 18:11
Posted in category Teknoloji

Google, Pixel modelini satışa sunmasının ardından yeni amiral gemisi Pixel 2 için hazırlıklara başladı. Peki, Google Pixel 2 kullanıcılara ne gibi yenilikler sunacak?
Google, Nexus markasına veda ederek geçtiğimiz yılın sonuna doğru HTC tarafından üretilen Google Pixel modelinin duyurusunu gerçekleştirdi.

Akıllı telefon sektöründe Google’ın amiral gemisi olarak tanınan Pixel’in satışa sunulması ile birlikte, firmanın ilerleyen dönemde duyuracağı Pixel 2 modeli hakkında ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı.
9to5 tarafından elde edilen ilk bilgilere göre, Pixel modelinde yaptığı hatalardan ders çıkaran Google, yeni amiral gemisi Pixel 2 ile kullanıcılara çok daha iyi bir akıllı telefon deneyimi sunmayı hedefliyor.

Google Pixel 2 ne gibi yenilikler sunacak?
Pixel ve Pixel XL modellerinde suya karşı dayanıklılık sunmaması nedeniyle kullanıcıların eleştirilerine maruz kalan Google, yeni amiral gemisi Pixel 2’de bu eksikliği gidererek cihazı suya ve toza karşı dayanıklı hale getirecek.
Ayrıca, yeni amiral gemisinde kamera kalitesine odaklanacak olan Google, kullanıcıların özellikle düşük ışık altında profesyonel çekimler yapabilmesine imkan tanıyacak.

Pixel 2’nin hangi su ve toza karşı dayanıklılık sertifikası ile geleceği bilinmezken Google’ın, Pixel 2 modelinde işlemci tercihini Qualcomm, Intel ve Mediatek arasında en iyi çözümü sunan işlemci üreticisinden yana yapacağı söyleniyor.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply